Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 16 éves szűz lánynak...

Egy 16 éves szűz lánynak melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 08:19
A kérdező szavazást indított:
Betét
Tampon
Intimtölcsér
55 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen mindegy
2020. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni melyik neked a legkényelmesebb. Én mikor betétet használtam, állandóan átáztam, nekem egyáltalán nem jött be, mindig elcsúszkált. Szűzen kezdtem el mini tampont használni,nekem az bevált. Nem volt nehéz használni, könnyen lehetett cserélni. Most már hónapok óta intim tölcsért használok és ez tűnik a legjobbnak. Pár alkalom kellett hozzá még ki tapasztaltam mi a módja a felrakásnak és a levételnek, de bele lehet jönni hamar. Nekem pozitív tapasztalatom van vele.
2020. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami neked a legjobb, legkényelmesebb. Nekem pl.fiatal koromban elég erős vérzésem volt, nagyon jó volt, hogy tamponnal (+tisztasági betét) nem kell azon aggódom, hogy mikor folyik mellé, szabadon mozoghatok. Mini tampont gond nélkül használtam szüzen is. Mióta meg idősebb vagyok, fogamzásgátlót is szedek, kevesebb jóval a vérzés, simán elvagyok betéttel is, viszont a tampon még mindig kényelmesebb, tisztább nekem, úgyhogy sokszor használom azt is.
2020. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amelyik a legkényelmesebb

A tampontól sokan idegenkednek először, pedig nagyon praktikus dolog. Nekem a tölcsérrel az a bajom hogy pl munkàban vagy suliban nem olyan egyszerű kezelni mint otthon.

2020. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már 12 évesen is kelyhet használtam

17/l

2020. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a szüzességgel. Ez egy ósdi marhaság.
2022. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!