Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Miért lehet?

Mi lehet ez? Miért lehet?

Figyelt kérdés
Pisiléskor sárga, de a wc papíron kicsit rózsaszínes a pisim, egy-két (alvadt lehehetett) "vér" darabot is találtam a wcben. Előtte-utána is égő, viszkető érzés volt a hüvelyemnél(gyulladásra utal-elmúlt nemsokra rá). A pisilés kellemetlen volt. 2 hete szexeltem először(semmi védekezés-nem bennem ment el, előváladék lehet került a hüvelyembe).

#szex #pisilés #előváladék #Rózsaszínes vizelet
2020. jún. 27. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mindenképp. Lehet fel vagy fázva. Ez is jelentheti. Az pedig hogy már kettő hete szerelték ennyi idő után nem jelent semmit.
2020. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

20-án hideg időben voltma kint(ez okot adhat a felfázásra) és valószínűleg fel is fáztam(a fentiekben leírt dolgok történtek ugyanúgy), 22-23-án már nem éreztem, most azonban megint előjött ez a tünet

Felfázáskor is éghet, viszkedhet a hüvelyem?

2020. jún. 27. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázás vagy fertőzés.
2020. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Felfázás veszélyes, inkább ne szórakozz vele. Addig is próbáld ki a tőzegáfonya teát, az jó rá.
2020. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Óóó babám, ez valamilyen fertőzés lesz. Menj el dokihoz hamar.

Addig pedig igyál sokat. Különöbsebben nem érdemes ezzel vagy azzal kísérletezni. Mármint ihatsz egy-egy bögre teát, amit előttem javasoltak, de ne várj tőle teljes gyógyulást, viszont a sok folyadékra mindenképp szükséged van, mert ha keveset iszol, besűrűsödhet a húgyútban a baktérium és csak rosszabb lesz.


Ahhoz, hogy lehet terhes vagy, kevés köze van. Maximum annyi, hogy a srác higiéniája volt csapnivaló és ő fertőzött meg.

2020. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a fertőzés amúgy szex nélkül is előfordulhat? Elég szégyenlőd vagyok...
2020. jún. 27. 11:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze. Simán odamehet kézről is vagy valami jó begombásodott poshadt medence vizétől, akár felcsapódó WCvíztől. Bár ezek elsősorban hüvelyi fertőzésekhez vezetnek, neked meg a jelek szerint húgyúti fertőzésed van. A véres vizelet mindenképp erre utal szerintem.
2020. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, de nagyon tanácstalan vagyok jelenleg :(

A menstruációmban történik ezmiatt bármiféle változás?

2020. jún. 27. 11:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a szódabikarbónás vizet(egy pohár vízbe teáskanálnyi szódabikarbóna, biztos hallottál már róla), hátha segít kitisztítani belőlem
2020. jún. 27. 11:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért van ez az oldal, hogy kérdezz:)


Elvileg nem kéne érintse a menstruációt. A peteérés a petefészekben történik, a hüvelyi fertőzés a hüvelyben, a húgyútu meg a húgyhólyagban vagy húgycsőben. Szóval tök más helyen van. De persze nőből vagy, azaz sosem egyértelmű:D


A hétvégén igyál tőzegáfonya teát, ahogy 4es ajánlotta, aztán hétfőn menj el dokihoz. Kezdheted nőgyógyásznál, főleg most, hogy már nem vagy szűz meg is tud vizsgálni, abból baj nem lehet. Aztán max továbbküld urológushoz.

Felirnak valami antibiotikumot, meg rádparancsolnak, hogy vedelj sok folyadékot, aztán annyi, egy hét múlva elmúlik. De doki nélkül nem fog elmúlni.


Egyébként hány éves vagy?:D

2020. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!