Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ilyen melegbe is...

Lányok ilyen melegbe is szárnyast használtok mensikor?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezer éve kelyhet használok, ilyen melegbe pedig eszembe nem jutna még egy extra réteget rakni a fehérneműbe.
2020. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek az vált be, akkor nem fog a meleg miatt mást használni.
2020. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak tampon főleg melegben
2020. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem. Attól, hogy szárnyas, átlagon felül melegít? Ha valakinek sok van, jobb a biztosra menni, főleg ilyen hőségben.
2020. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampont használok, itthonra meg kelyhet, de amikor még kislány voltam mindig betétet használtam, ezt nem befolyásolta, hogy milyen idő van. Nekem sosem volt zavaró. Ilyenkor inkább a melltartótól igyekszek szabadulni, nekem attól lesz borzasztó melegem.
2020. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Na igen, a melltartó. Repül a sarokba, ahogy hazaértem. Melegít, szorít, utálom!!!!!
2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Már hónapok óta intimkelyhet használok. Ezelőtt betétet, nem időjárás függő volt, viszont nagyon utáltam
2020. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én simán betétezek ilyenkor is. Nyilván bele izzadhat az ember, ilyenkor cserélek és kész. Én nem csinálok belőle ügyet
2020. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én csak betétet használok, így ilyenkor is. Nagy melegben gyakrabban cserélem, ha nagyon beleizzadok, de ez megy már minden nyáron, szóval nem újdonság.
2020. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!