Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring első használatánál...

Nuvaring első használatánál elmúlhat azonnal a menstruáció?

Figyelt kérdés
Nuvaring hüvelygyűrűt első alkalommal menzesz első napján helyeztem fel. Az első 2 nap mindig gyenge a menzeszem, szinte csak barnázok, a 3.nap viszont nagyon erős vérzésem szokott lenni. De most a gyűrűtől gyakorlatilag azonnal elmúlt, és nem is véreztem. Ez normális, vagy túl korán raktam fel? Így is véd?

2020. jún. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor beraktam nekem is rövidebb lett már az a menstruációm is, emiatt ne aggódj. Most kezdted el használni akkor, jól értelmezem?

Egyébként a többi megvonásos vérzésed is enyhe lesz, nem olyan mint általában. Én egyébként most fogom abbahagyni a használatát, de 2 évig használtam :)

2020. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, még most kezdtem el. Most korábban kezdtem barnázni 3 nappal, mint ahogy meg kellett volna jönnie, ezért bizonytalanodtam el, hogy lehet kicsit elkapkodtam és túl korán raktam fel.

Annak kifejezetten örülnék, ha a megvonásos enyhe lenne :)

2020. jún. 29. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban ez teljesen normális, de ha utána nem szűnik meg, akkor lehet nem neked való a gyűrű, inkább menj vissza az orvoshoz :)

Én azt hiszem nem az első napon raktam fel először, hanem az 5.en talán? írnak a betegtájékoztatón még 1 napot, ami azt hiszem az 5., és akkor 1 hetet kell várni a védelemmel azt hiszem. Nekem rögtön megjött utána normálisan, mindig a 4. gyűrűmentes napon valamikor :)

A libidómat viszont szétcseszte, ezért hagyom most abba.

2020. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!