Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv fertőzés nagy a baj ?

Hpv fertőzés nagy a baj ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

HPV fertőzésem van eddig nemmi szemölcsöt nem találtam magamon...

De el kezdtem nézi a méhszájamat (ovut figyelem vele) és nem olyan szép sima hanem mintha az a hpv szemolcs lenne rajta :( nagyon megijedtem :( jovőhéten megyek orvoshoz de addig szivessen meghalgatnák saját tapasztalatot...köszönöm



#Hpv,sex,nemibetegség
2020. jún. 27. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
ew
2020. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Az gáz, hogy nem válogatod meg a partnereidet, és nem figyelsz arra, hogy negatív lelete legyen mielőtt kezdesz vele. Bár utólag könnyű okoskodni-tudom, de inkább okoskodjon egy nő, és hurrogják le millióan, véleményem szerint, mint úgy járjon ahogy te.
2020. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

#4 férfiaknál úgy tudom nem szűrhető rendesen. nekem nemibeteg gondozóban ezt mondták.


kérdező: szívás az biztos. vannak típusok amik okozhatnak rákot. amúgy a szemölcs nem csak kívül van? a méhszájon is lehet?


meg majd szexelni is nehéz lesz így, ha attól kell félned fertőzhetsz.

2020. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt már. Az akkori barátom (azt hittem monogám kapcsolatban vagyunk) fertőzött meg vele megcsalás miatt. Nekem volt a méhszájamon, tele a hüvelyem és kívül is. Kedves partneremnek semmilyen tünete nem volt. Mondták is a nemibeteg gondozóban, hogy a férfiaknál legtöbbször tünetmentes, viszont hordozzák és fertőznek vele. Sajnos a nőknél okoz ez legtöbbször tüneteket szemölcsök formájában, méhnyakrákot is okozHAT. De szerencsére ez nem törvényszerű. Úgy emlékszem kb 1 hónapig jártam fagyasztásra, fájdalmas volt. Otthon pedig ecsetelni kellett. Egyébként sajnos ez ellen még az óvszer sem nyújt 100%-os védelmet. Az emberek nagyrésze egyébként HPV-s, csak sokan tünetmentesek. Nekem mióta kikezelték nem volt vele bajom szerencsére.
2020. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Több eve vagyok ugyan azzal az egy személyel!!!

Azt mondta nekem a dokim,h nem csak sexuális uton kaphattam el!!

Az a baj,hogy en sem tudom belul lehet e ez a hpv szemolcs ezert kerdezem 😭🥺

2020. jún. 27. 23:12
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Állj!


Nem tudom, hogy miért lett törölve a kérdésem, de tényleg érdekel, hogy valaki, hogyan nézi a saját méhszáját?


Ebben mi volt a szabálytalan, amiért törölték?

2020. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

5 *Azt mondta nekem a dokim,h nem csak sexuális uton kaphattam el!!*


Kétlem, hogy egy orvos ilyet mondott volna bárkinek is a HPV-ről.

Már csak azért is mert nemi betegség. Ugyanis ha egy férfi vizsgálat alá veti magát kivizsgálás céljából, már az urológus is nemi betegségnek tünteti fel a HPV-t.


Jó kamuzni?

2020. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Csak egy apró kérdés:


Megérte lefeküdni olyan férfivel, akit nem küldtél el vizsgálatra? Még mindig ostobának tartod azokat a nőket, akik addig nem hajlandóak szexuális kapcsolatba kezdeni, amig negatív leletet nem kapnak a partnerüktől?

2020. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a borgyogyasz,h nem csak nemi uton kaphattam el. Azaz a pasim nem csat meg.

Nem ertem miert hazudoznak az orvosok.

Monogam kapcsolatom volt nekem is!!

2020. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8.-nak.


És mennyi időközönként szűressek? Naponta?

2020. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!