Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete késik, mit kellene...

2 hete késik, mit kellene most csinálnom?

Figyelt kérdés
A ciklusom közepétől kb 3 hétig barnás folyásom volt. Ez már elmúlt, viszont még 2 hét késéssel sem jött meg a menstruációm. Mit kellene most csinálnom? Volt valakinek hasonló?

2020. jún. 27. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg. Hány éves vagy, rendszeres a ciklusod mindig?

Meddig tartott a barnás pecsételés? Más egyéb panaszod van? Van-e párod, illetve éltek e nemi életet aktívan?

Ezekre válaszolva könnyebb választ adni.

2020. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Eddig nagyjából rendszeres volt, pár nap késés előfordult, de ennyi nem. A barnázás 3 hétig tartott, 5 napja múlt el. Van barátom, élünk nemi életet, de mindig rendesen védekezünk. Fogamzásgátlót nem szedek, 18 éves vagyok.

2020. jún. 27. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
hm.. szóval gondolom óvszereztek. Teszteltél már azért biztonság kedvéért? Nem vagy stresszes? Nwkem egyszer attól több mint egy hetet csúszott az amúgy rendszeres menzeszem.
2020. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet, nem hiszem hogy van esély terhességre. Hát max azon stresszelek mostanában hogy késik.
2020. jún. 28. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor nyugodtan várd meg a következő vérzésed időpontját. Ha az sem jelentkezik, akkor dokim
2020. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg ne görcsölni rajta, nekem az tovább tolta szerintem. Mikor próbáltam elengedni, nem figyelni rá + meleg fürdőztem akkor jött meg és nagyon megkönnyebbültem.
2020. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tesztet jövőhéten tudok csinálni. Próbálok nyugodt maradni, hisz elvileg tényleg nem lehet baj, mert mindig szoktunk védekezni, de egy kicsit csak izgulok.

Viszont most megint előjött a barnázás...2 napja együtt voltunk a barátommal, lehet ettől van?

2020. jún. 28. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok durvák, nem hiszem.
2020. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kérdező006 válasza:
Mi lett a vége ha szabad kérdezni?
2021. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!