Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen furcsa a menstruác...

Mitől ilyen furcsa a menstruációm?

Figyelt kérdés

Igazából nekem nagyon rendszertelen.. Januárban voltam nőgyógyásznál, mert a 2 menstruáció között is megjött és nagyon megijedtem.. akkor betudtuk annak, hogy az antibiotikumos kezelés zavart be. Viszont akkor talált pár darab cisztát is, azt mondta annak is köze lehet az egészhez. Utána így nagyjából 20-28 nap körül jött meg, aztán így az utolsó kettő valamiért megint ilyen 34-38 napokra.. előtte volt, hogy 40-50 napra jött meg.

Most jött meg kedden, igazából nem is mondanám annyira menstruációnak, hétfőn volt egy kis barnázás, kedd szerda csütörtök egy kicsike ver, és most megint barnázás. De a betét szinte véres sem volt, csak akkor jött, amikor pisiltem. De a mellfeszülés még mindig jelen van.

Ja, és a terhesség kizárva, mert ovszerrel védekezünk rendszeresen.

Mitől lehet ez?

Az orvos azt mondta, ha engem nem zavar, akkor nem ír fel fog.gatlot, mert elvileg az beállítaná, de én nem akarom azzal tönkre tenni a szervezetem.

Olvastam a Vénusz cseppről, hogy talán az beallitana, azt szeretném majd megpróbálni.

Vagy lehetséges, hogy a ciszta még mindig jelen van, és az kavar be ennyire?



2020. júl. 3. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
PCOS. Keress fel másik nőgyógyászt. A mostani még azzal sincs képben, hogy a fogamzásgátló nem szűnteti meg a problémát, csak elfedi és a jelenlegi állapotból meddőség alakulhat ki.
2020. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy PCOS.

Nálad is van enyhe szőrösödés?

Én a barátcserje kapszulát ajánlom, mert természetes gyógymód, sok jót hallottam róla. Én is ezzel küzdök, és kifogom próbálni.

2020. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, pontosan mire érted a szőrösödést, de amúgy igen, van.

És ez a pcos hogyan mutatható ki? Egy vérvétel is elég hozzá?

2020. júl. 3. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szőrösödést úgy értem, hogy olyan helyeken van szőr, ahol egyébként a lányoknak nincs. Ilyen hely például az arc, áll, mell,has.


Endokrinológián kivizsgálnak ha elmész.

2020. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cisztáktól is lehet. Nem kell kontrollra járnod, hogy figyeljék, hogy nőttek-e?
2020. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, vissza kellett volna mennem áprilisban, csak ugye jött a koronavírus, aztán nem tudtam. De most tervezek majd visszamenni, ha kapok időpontot.
2020. júl. 3. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2020. júl. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!