Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron normális, ha a "megszok...

Nyáron normális, ha a "megszokottnál" jobban késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez így nem lehet megmondani, de nekem eddig mindig 1-2 napot késett, legfeljebb 4-et és nem tudom, hogy másoknak is ez van-e, hogy nyáron akár 1-2 hetet is késik. Tisztában vagyok azzal, hogy hormonok, serdülőkor stb, de nem szeretnék egész nyáron izgulni hogy jaj mikor jön meg, mert kimaradt. Terhesség kizárva.

2020. júl. 4. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Van, van szerintem így, nálam volt, hogy egy nyáron teljesen át is írta magát a ciklusom!

Mindig hónapvége fele, pont hétvégén jött meg, örültem is neki, mert nem munkanapra esett az első nap sose.

Egy nagyon nagy meleg hullám után, már ez eltolódott hirtelen hónap elejére, idén meg már megint kezd tolódni hónap közepe fele O.o

Eddig 2. környékére biztosan itt volt, de múlthónapban is 8.-ra kitolódott.

Nincs semmi bajom, totál rendben is van a menzeszem mennyiségileg, minőségileg is, nekem nyáron mindig valamiért késik valamennyit.

De ha mindig heteket késik, az viszont baj lehet.

Nekem egy nagy tolódást követően beáll arra az új időpontra, de minden nyáron vándorol.

2020. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, kicsit megnyugodtam :D :)
2020. júl. 4. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem! :D

Nem hittem, hogy ez valamikor hasznos lesz válaszként XD

Szerintem, ne aggódj rajta ilyenkor, csak ha minden alkalommal újra tolódik :)

De nagyon nagy melegek vannak most is, nem csoda ha felborul az ember :/

2020. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én sem gondoltam volna, hogy valaha ilyesmi segítséget kérekxddd

Még csak néhány hónapja állt be és minden hónapban van, szóval normális, ha ki is marad, csak érdekel, hogy nyáron ez hogy megy:D

Ezekben a melegekben eléggé felborul minden és próbálsz túlélni a hőségben :/

2020. júl. 4. 00:22
 5/8 anonim válasza:
Én még ilyet nem tapasztaltam. Tegnap volt a 3. napja, hogy késik. 3 hónapjs volt késésem utoljára és meg vagyok ilyedve ilyenkor mindig, de hátha nekem is csak a nyár miatt:)
2020. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is megijedek mindig, meg mindenfélét elképzelek, holott tudom, hogy normális, ha késik akár 5-6 napot is
2020. júl. 4. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 evben is h juliusban teljesen kimaradt. De fogalmam sincs mitol.
2020. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közel két hét késéssel jött meg nekem most.
2020. júl. 20. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!