Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatti dohányzás?...

Terhesség alatti dohányzás? SOS, bepánikoltam!

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok. Napi 2 dobozzal szívtam, 13 évig nagyjából. Ennek úgy 2 napja és azóta sem bírok magammal, csak rágom a körmöm és nem csinálok semmit és várom hogy teljen az idő, aztán pár szálat elszívok. Tegnap még úgy 5-öt, ma csak 3-at eddig. Ne nevezzetek gondatlan szülőnek, akartam a gyereket csak nem ilyen hirtelen és nem így, teljesen váratlanul és felkészületlenül ért (nem az anyasággal kapcsolatban, hanem a cigi miatt). Mit lehet tenni? Hol kaphatnék orvosi segítséget? Én benne lennék elvonóban is, ne nézzetek hülyének de fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán cigi elvonó. Csak zárjanak el valahová, vagy valami 2 hétre legalább utána biztosan kibírnám magamtól is. A teszt után egyébként mindent kidobtam gyorsan (hamutálca, maradék cigi, öngyújtó), de nem bírtam magammal, mert függő vagyok. Ahogy írtam bármilyen segítséget elfogadok, Pesttől nem lakok messze, privit is elfogadok!! Köszi.

2020. júl. 4. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Minden okod megvan rá.

Fordulj orvoshoz.

2020. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Vegyél e cigit nikotin mentes likviddel


3000 ért már kapsz e cigit


800 ért meg likvidet


na hajrá

2020. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

2 vagyok


és így nem viszel be semmi károsat csak gőzt és így le tudsz szokni

2020. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pont azt akartam kérdezni, hogy annak lehet-e káros hatása... Félek már így is eleget ártottam, ilyen bűnbánóan cigizni mert "muszáj", mint én... Ahh ez rettenet. Ki kell bírnom az éjszakát aztán elindulni valamerre, egyedül nem fog sikerülni már beláttam.
2020. júl. 4. 00:42
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
A párom három hónapig cigizett úgy hogy terhes volt de szerencsére le rakta és a gyerek makk egészséges lett
2020. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Lehet, hogy itt van valami hasznos.

2020. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Szóval nyugi ki nem lesz baja a gyerkőcnek csak ne szívj rendes cigit
2020. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7 óta bírom én is, de majd megőrülök. Mert előtte kb mindig, mindenhol cigiztem. Ez a stressz, ami most rajtam van, félek még többet árt, mintha bagóznék. Valahogy reggelig kihúzom, aztán először gyógyszertár (rágó, tapasz, valami...) , az e-cigit is intézem és nem tudom... Próbálok megnyugodni és nem cigizni tovább, de azért egy orvos csak többet tudna segíteni, bár kétlem hogy bent tartanak valahol, ha még mindig korona cucc van vagy ilyesmi. Ne haragudjatok ha nagyon hülyének tűnök most csak kb az egekben lehet a vérnyomásom.
2020. júl. 4. 00:53
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
ha már ennyire nem bírod akkor szívj el egy fél szálat
2020. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
vagy ha a párod cigizik mondjad neki fujja feléd a füstöt
2020. júl. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!