Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér kis darabkák vannak a...

Fehér kis darabkák vannak a folyasomban. Mi ez ?

Figyelt kérdés

Nincs most túl sok folyásom csak néha egy kicsit vízszerű de nem sok és van benne pár fehér kis darabka. Azt olvastam hogy ez gombára utal de az elvileg viszketne is és rossz szaga us lenne. Nálam ezek a tünetek nem jellemzők. Lehet hogy elmúlik magától?

Egyébként nem tudom van e hozzá köze de az exem néha durva volt az ágyban és véreztem ( pont ezért az exem) ahogy felsértett többször is odalent lehet hogy ez az oka a mostani folyásomnak?



2020. júl. 5. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A darabos folyás csak gomba lehet. Nem muszáj, hogy viszkessen is és rossz szaga legyen. Minél hamarább menj el nőgyógyászhoz.
2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gomba lehet.Nekem is volt már ilyen,el kell menned a nőgyógyászhoz.
2020. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!