Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete múlt el, most újra...

Két hete múlt el, most újra megjött a menstruációm. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Konzultáltam nőgyógyásszal, aki azt mondta, hogy egyelőre nem ad időpontot, majd ha még egyszer megismétlődik kivizsgál... de engem nagyon nyugtalanít. Június 5.-en mult el, 16.án újra megjött. Nem görcsöltem, mint szoktam, csak egy kicsit vérezgettem pár napig. Huszadikán elmúlt, most ötödikén pedig újra megjött. Egyelőre nem görcsölök, csak mosdóban voltam és akkor vettem észre a bugyimon és a papíron, hogy kezdődik. Valakinek volt màr ilyen? Mi lehet ez? Valamilyen seb, esetleg vitaminprobléma? Nemi életet nem élek néhány hónapja, 23 éves vagyok.

2020. júl. 5. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri alkalom nem jelent semmit, fogyás, stressz miatt is lehet, de az időpontból, és a "vérezgetésből" inkább arra következtetnék, hogy nem menstruáltál, hanem az ovulációt kísérte némi vérzés, ami teljesen normális.
2020. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megint megjött
2020. júl. 22. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok. Az orvostol kerd, hogy merje meg a mehnyalkahartya vastagsagat. Csinaljatok petefeszek UH-t es mehnyakrakszurest. Ezekbol nagyjabol kiderul, mi okozza, ill. a mioma is latszik UH-n.

Hormonjaid nezesd meg, meg progihiany szeret ilyeneket csinalni, csak az a gond, hogy nem eri be ennyivel. Hormonpotlas elerheto, ami nem azonos a progeszterinpotlassal, sem egyetlen tipusu hormon adasaval.

2020. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tovabba ugyanitt javaslom, hogy a szureseket aki teheti, onkologussal csinaltassa, a hormonpotlast pedig enfokrinologussal vagy endokrinologus nogyogyasszal.
2020. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!