Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom normális vagy...

Mellfájdalom normális vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

A legutolsó mensi után nem szűnt meg a mellfájdalom. Igazából nem vészes, csak érzem, hogy mégsem az igazi. Nem az egész fáj és feszül, ahogy szokott, hanem csak oldalt mintha izomlázam lenne.

Terhesség szerintem kizárva, mivel mindig óvszerrel védekezünk, és úgy megy el, hogy előtte kihúzza.

Na most akkor ez mitől van? Én bolond, már a terhességet is bebeszélem magamnak...

21/N



2020. júl. 6. 22:15
 1/3 anonim válasza:

Mindkettő melled fáj? Csak mert nem lehet hogy véletlenül megnyomtad, megütötted? Vagy talán a melltartó nyomja el?

Egy önvizsgálatot azért végezz, hogy nem e érzel változást.

2020. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érzek változást, mert már nézegettem, mindkét mellem oldalt fáj a hónalj felől, olyan, mint amikor meghuzodik, vagy éppen elalszom.
2020. júl. 8. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod fogni azt az izmot, ami faj, akkor egyertelmu, hogy meghuzodott v ilyesmi. Izom az elso szamu gyanusitott, amig nem piros, nem ég, nem fura a bimbo es kornyezete, nem latszanak rajta kiutesszeru furcsasagok. Ez a kissejtes mellrak nehany tunete volt. Merthogy alapbol a mellraknal nem a fajdalom az elso jellemzo tunet, sokkal inkabb a csomo(k). Kiveve kissejtesben.

El fog mulni.

:)

2020. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!