Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S.O. S Ez hüvelygomba?

S.O. S Ez hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Péntek délután elkezdtek nagyon fájni a szeméremajkaim, ha leültem, megboldonultam, pirosak voltak, meg voltak duzzadva. Élek nemi életet, azt hittem, csak kicsit durvábbak voltunk.

Szombaton már annyira fájt, hogy kimentem az ügyeletre, az orvos és a két nővér sem talált semmit. Kaptam egy kenőcsöt, ami állítólag műtéti hegekre lett volna, nem kentem be vele magam.

Vasárnapra lement a duzzanat, a pirosság, nem fájt már semmi, ellenben elkezdett iszonyatosan viszketni. Gynoxin kenőccsel kentem, eleinte egy picit segített, később viszont már az egész intim tájék viszketett, sokkal intenzívebben.

Vettem Canestent, most ezzel kenem, de ez sem segít, ugyanúgy viszket. Nem mellesleg, irdatlan szaga van a folyásomnak.


Érdemes visszamennem az ügyeletre? Vagy ez mi az isten lehet?


2020. júl. 8. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam nincs, de irány a Bőr és nemi gondozó, akár most.
2020. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, szakrendelésre menj, sima ügyeleten nem értenek ehhez.
2020. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj orvoshoz, ne kezelgesd magad otthon mert lehet csak rosszabbat csinálsz.
2020. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nrm lehet hogy bartholin gyulladás?? Iszonyat fàjdalmas tud lenni. És nagyra püffed
2020. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok, most gondolkozok hogy az nem viszketne ennyire valószínűleg.

Esetleg trichomonas, az rengeteg folyással jàr ami büdös is, és eszméletlenül viszket.

Mindenképp menj nemi gondozóba és kérj teljes nemi betegség szűrést

2020. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!