Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom felhelyezni a tampont?

Nem tudom felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

Szülés után hat héttel elmúlt a vérzésem 2 napra, aztán újra elkezdtem vérezni de brutál erősen. Volt, hogy a tampon 10 perc alatt megtelt, át is áztam. Most ott tartok, hogy óránként elég cserélni, de a bugyimban a betét mindig véres. Lehetséges, hogy rosszul helyeztem fel, de már 14 éve használok tampont, tudom, hogy kell felhelyezni, mégse megy és nem értem miért. Egyszerűen nem bírom tovább tolni, kb 2 cm-nél elakad. Mitől lehet ez és hogyan oldhatnám meg, hogy felmenjen a helyére?

32/N



2020. júl. 10. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ob applikátoros tampon super méretben

Müllerben lehet venni

2020. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülés után hat héttel nem javasolja az orvos a tampont, hogy normálisan ki tudj ürülni, tisztulni. A 6 hetes kontroll csak arra javallott, hogy minden rendben van-e, vagy közelítesz hozzá.
2020. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Adj időt a testednek, hogy visszarázódjon. (akkor is, ha császárral szültél)


Szülés után az első rendes menstruáció általában brutál sok szokott lenni. Inkább használj betétet még.


Majd a következőnél próbáld újra a tampont.

2020. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos mindket szulesem utan, hogy az elso menstruacional semmikepp ne hasznaljak tampont meg. Utalom a betetet, de inkabb megfogadtam a tanacsot. Ha neked raadasul ilyen hamar megjott -mar ha ez egyaltalan menstruacio es nem a szules utani verzes resze meg- akkor plane nem ajanlott meg a tampont.
2020. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!