Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességre, vagy betegségre...

Terhességre, vagy betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Június 21-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak. Akkortájt el is kezdtem pattanásosodni, és egy fél napig éreztem is a "holnap tuti megjön" fájdalmat. Azóta viszont nem jött meg és nincs is semmi jele.

Terhes elviekben nem lehetek, mindig rendesen védekeztünk.

Mellfájdalom, émelygés, rosszullét, fáradékonyság, semmi hasonló nem jelentkezett nálam. Tehát tényleg semmi bajom sincsen.

Betegségnél vagy terhességnél már kellett volna valaminek jelentkeznie, vagy ezt a késést be lehet tudni az össze-vissza hőingadozásoknak?

23/L



2020. júl. 11. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
21 napja késik. egy teszt a gyógyszertárból? vagy orvos?
2020. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A terhességet tesztel zárd ki, de ettől még nem is leszel feltétlenül beteg. Nem kell tünetednek lennie terhesség/betegség miatt sem.

Késhet bármitől és semmitől. Ha 2 ciklus is kimarad, akkor érdemes orvoshoz menni.

2020. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!