Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kamilla tea elszinezheti a...

A kamilla tea elszinezheti a vizeletet? Sajnos már 3-4 hete felfázásom van elvileg 2 doboz antibiotikumot szedtem be, de nem sokkal jobb a helyzet. Ezért iszom most a teát, de nagyon sötét a vizeletem.Megijedtem.

Figyelt kérdés

#Vizelet elszíneződés.
2020. júl. 11. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kamilla nem szokta, de az antibiotikum beszínezheti. Plusz: sötét vizelet lehet attól, ha keveset iszol folyadékot, és besűrűsödik.

Ha felfázásod van, hasznos lehet a tőzegáfonya, az vizeleten keresztül választódik ki, illetve bármilyen hagyma, mert az is szintén ott választódik ki, sőt a fokhagymában természetes antibiotikum van.

2020. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni az orvoshoz. A tipikus húgyúti fertőzés pár nap antibiotikum után meggyógyul. Itt nagyobb probléma van.
2020. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerda körül tudok vissza menni az orvoshoz vizelet ellenőrzésre! Nem tudom mi lehet a bajom! 😢
2020. júl. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!