Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a nők melle nő menstruációkor. Ez tényleg igaz? Magamon még nem figyeltem meg. Ha nő, akkor is nőhet, ha nem érzem? Mert nekem nem szokott fajni, meg semmi.. Viszont zavarnak a kis melleim.



Ha ez igaz, akkor kb mennyit nő?


16 l



2020. júl. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is nő, de nem olyan látványosan. Néha amennyit nőtt, az vissza is megy.
2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem azt mondanám, hogy megnő, igazából csak megduzzad kicsit és ettől lesz nagyobb ideiglenesen. Nekem is ilyen, csak pár napig tart, de cserébe ilyenkor eléggé feszül is és kellemetlen érzés. Kicsit látszik a különbség, de azért nem drasztikus ám, nem kell nagyobb melltartó meg semmi ilyen. Havonta kb 2-3 napra kicsit nagyobb, de cserébe feszül, szóval annyira nem éri meg.
2020. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen nő inkább megduzzad, feszesebb lesz. Én is szoktam tapasztalni.
2020. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megduzzad, utána visszaáll. Nekem egy héttel menstruáció előtt szokott.
2020. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kissé megduzzad, majd a végén vissza is húzódik. Én egy külön melltartót tartok azokra a napokra, mert a többiben olyankor kényelmetlen, szűk.
2020. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmi ilyesmit, de inkább megduzzad, mintsem nő.
2020. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 évesen még messze nem a végleges méret, azt ne felejtsd el. 26 éves korodra fog kb beállni a végleges méret és forma, addig bármikor és kb bármennyit változhat. (tudok olyat akinek 20 évesen nőtt meg B kosárról E kosárra.
2020. júl. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!