Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki a túlzott...

Van olyan aki a túlzott mértékű szőrnövekedésre gyógyszert szed vagy valami tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Olyan válaszok érdekelnének ahol az illető nem csak hónalj-intim-lábszár próblémákkal küzd mert én sajnos sokkal de sokkal több helyen.

Van ahol erősebb és van ahol kevésbé látszik de konkrét mindenhol.

Nem tudom hogy ezzel mit lehet kezdeni.

Legszívesebben letépném magamról a bőrt.


2020. júl. 16. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám pár éve. Jelenleg az orvoshoz járkálásnál ott tartok h nőgyógyaszat pcos gyanuval. Több minden miatt vayok gyanus lásd: hirtelen hizás petefeszek ciszták rendszertelen menstruáció petefeszekben sok tüszö stb. Erre elvileg fogazásgátlót irnak. Gondolom több tesztoszteronod van neked is. Szóval hasonló kör nem árthat. Bár nekem 3 eve huzzák hiába mondom hogy ez meg ez van nyujtják csak mit a rétestésztát
2020. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Teljes hormonkep, cukor-inzulinterheles min 3 pontos, d vitamin szint, pajzsmirigy teljes kep. Es egy jo endokrinologus
2020. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lenne még egy két kérdésem... Hogy a szőrtelenítés hogy megy?És milyen ruhákat viselsz ebben a helyzetben?🥺Vagy ha van barátod,akkor ő hogy kezeli? Elnézést a fura kérdésekért csak már szétesem a túlgondolásokban..
2020. júl. 16. 00:23
 4/10 anonim ***** válasza:
egy ideig epiláltam. Arcomat 2 hetente gyantázom. Az egeszet ahol tudom epilálom... de van hogy borotva. Mindenütt arcot kivéve. Jelenlegi páromnak nagyon meg nem tünt fel. Korábbiakat nem zavarta. Epilálással gyantázással az a baj h egy két szal hamar visszanö/látszik de leszedni még nem tudom ezért ha megyek vhova borotvaval nekiállok. Sötét a hajam is raadásul nagyon látszikahasamon is... pajesz szakál stb... viszont arra az IPL-ek is jók ha olyan a bőröd szine. Asszem sötét ször vilagos bör kombora jo. Vannak aleírásban skálák hozzá. Minden szörtelenites után kell alkalmazni és az elvileg elgyengiti... de nem próbáltam meg mert macerás, sok idő kell hhoz h kb az egész testemen átmenjek rajt ><
2020. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam is egy picit több a szőr, de én szőkítem, ami teljesen láthatatlanná teszi.


Ami a ruházatot illeti, ugyanúgy öltözködöm, mint bárki más,mindenkin van szőr... Nem gáz.


A barátom észre sem vette,nem is érdekli őt az efajta szépséghiba 🙂


Próbáld ki a szőkítést, nekem nagyon bevált.

2020. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de ha gondolod, privátba is átvihetjük ha van több kerdesed. Én se tudtam ezekről nagyon beszélni mert legtöbb ismerösömnek szerencsés génjei meg hormonjai vannak :D
2020. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is PCOS-em van, metformint és mio-inozitolt is szedtem rá, a szőrnövekedésen egyik sem segített.


Én a hónaljamat, hasamat, bikinivonalat és az egész lábat borotválom, nyáron akár minden másnap. (Az epilálástól benőttek a szőrök, nagyon sokáig piros pöttyös volt a lábam.) A mellbimbó körül és az arcon csipesszel szedem majdnem minden nap, plusz a bajszomat hideggyanta-csíkokkal pár hetente. Néha elmegyek kozmetikushoz, aki az arcomon tűs epilálást csinál.


Viselek rövid ruhákat is, de van több vékony nyári hosszú nadrágom, arra az esetre, ha nem volt időm/kedvem/elfelejtettem borotválkozni, és nem akarok rövidnadrágot venni.


A barátomat szerencsére nem nagyon zavarja. Az nem tetszett neki, hogy a mellem körül volt szőr, azt csak miatta szedem, engem nem érdeklne. Egyszer-kétszer beszólt, amikor több szőr volt az arcomon, hogy az nem jól néz ki, de mondtam neki, hogy hagyjon békén, így is csomó időt töltök szőrtelenítéssel, nem mindig tökéletes, ez van. Azóta szerintem megszokta, már rég nem mondott semmit :)

2020. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ahogy mar irtak, eletmodvaltas. Ha hormonzavar van, arra a gyigyszer dieta es sport nelkul semmit nem er,sőt...!
2020. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Kigészítés: Nekem rendszeres sport és diéta mellett sem javult a tesztoszteron-szintem, viszont a gyógyszer a PCOS egyéb tüneteit nagyon gyorsan rendbe rakta (rendszeres menstruáció, eltűntek a ciszták...), még mielőtt sikerült volna rendes étkezési és mozgási rutint kialakítanom. 100%-ban az egészséges életmód mellett vagyok, de az nem igaz, hogy a gyógyszerek semmit sem érnek, csak a szőrösödésre nem használtak (de ezeket nem is arra szánták). Szőrösödésre külön nem akarok gyógyszert szedni, mert megoldom máshogy.
2020. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Endokrinologushoz mennék teljes hormonprofil vizsgalatra. (A tesztonszeronszinted lehet ebben a ludas)
2020. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!