Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy megjöjjön ?

Mit csináljak, hogy megjöjjön ?

Figyelt kérdés

3 nap múlva megyek nyaralni, és szeretném ha most megjönne mert akkor pont tudnék medencézni , stb.

Egyébként már vagy 4 napja késik .

( Terhes nem lehetek )



2020. júl. 17. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
tampon?
2020. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Ezt nem tudod előre hozni, ez a rendje.. Bár késleltni tudod..
2020. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Valahol olvastam, hogyha meleg vízben fürdesz, az csinál valamit az erekkel (asszem kitágítja, és alhasi vérbőséget okoz) , ami miatt előbb megjöhet. Nem tudom, mennyire igaz.. 😅
2020. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Egy nagy orgazmus nekem mindig megsürgeti a dolgot. Tehát ha szexelünk a párommal, utána nem sokkal már meg is jön és ez már sokszor előfordult. Mindig megállapítjuk, hogy mázli :D
2020. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ülj forró vízbe, amit csak el bírsz viselni, olyan hosszú ideig, ameddig csak bírod. Igyál a kádban egy kis tömény alkoholt. Csak arra vigyázz, hogy ne legyél rosszul, szóval legyen veled valaki. :D

A másik, aviva torna "meghozó" gyakorlatára keress rá, és csináld meg.

2020. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Tudom, hogy fontos lehet neked hogy medencézhess de én nem szórakoznék ezzel. Mondják azt is hogy ha citromlevet iszol akkor később jön meg. Szerintem te még gyerek vagy és ha most összezavarod a mensidet abból később talán sajnos baj is lehet. Ez az én véleményem, ha valakinek nem tetszik légyszi ne pontozza le
2020. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Meleg vízbe ülj bele hogy érje a hasad alját és az orgazmus is jó.
2020. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, amit a 3. És az 5. Válaszoló. Miért kellett lepontozni őket? Igazuk van!
2020. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

nem lehet terhes.

1. Talán pasija sincs, mert tinilány, talán vibrit se dugott még magmába, sőt, tampont se.

2. nincs pasija, és csak azért, hátha megjön addig, nem dugatja meg magát senkivel

2020. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
9-es: A dugás nem feltétele egy orgazmusnak.
2020. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!