Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja késik a menstruációm...

9 napja késik a menstruációm 2 negatív teszt?

Figyelt kérdés
Szóval kb 3 hete gombás fertőzésem volt, vény nélkül kapható kúpot szedtem rá,amit úgy éreztem hat. A naptári menzesz előtt 1,5 héttel kevés vérzésem volt kb 4 napig. Nem tudom hogy ez most a menstruációm lett volna mert az sokkal több vér szokott lenni. Utánna a naptári menzesz előtt 2 nappal csináltam egy tesztet ami negatív lett. Ezután a naptári menzesz után mivel nem jött meg csináltam megint egy tesztet(természetesen napi első vizeletből) ami ugyancsak negatív lett, ezt 6.napi késésre csináltam egyébként, akkor már ki kéne mutatnia elvileg ugye? Lehetséges hogy a fertőzés borította fel a ciklusom? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2020. júl. 17. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a fertőzés miatt van.
2020. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!