Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréskor folyás, enyhe...

Peteéréskor folyás, enyhe görcsölés normális?

Figyelt kérdés

Most van peteérésem, és azt vettem észre hogy folyásom van, és néha enyhén görcsölgetek meg szurkál ha mondjuk leülök, stb. Mostanában amúgy szokott olyan is lenni, hogy napokkal (5-6 nappal) előbb jön meg. Ez mind normális?


19/L.



2020. júl. 18. 23:34
 1/4 anonim válasza:
Szerintem normális, mármint ilyen 2-3 havonta ilyenkor nekem is szokott lenni. De egyik ismerősömnek erős volt ez a fájdalom és petefészek cisztát találtak... (de nem birt felkelni ilyenkor az ágyból, pirosnapokról ne is beszéljünk) Ha nem vészes akkor szerintem nincs baj, általában ilyenkor mindenkinek kicsit szúródik meg ilyenek...
2020. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen normális, jellemzően tojásfehérje állagú nyák, és szúrkáló fájdalom kísérheti.
2020. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vegbelembe sugarzo kesszuras-szeru fajdalmat okoz harminc eve. Nincs szervi oka. Mikor erzem, lefekszem, vagy ha nem lehet,fajdalomcsillapitot veszek be. Es mintha egy egesz tojas feherje lenne.
2020. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, peteéréskor teljesen normális a folyás és egy kis fájdalom, nekem is szokott lenni.
2020. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!