Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek is,...

Előfordult már veletek is, hogy a nadrágon keresztül átlátszott a betét, esetleg ti láttátok máson?

Figyelt kérdés
Milyen helyzetben fordul elő? Hogyan lehet elkerülni?

2020. júl. 20. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyik sem. Persze ha egy nagyon vékony nadrágot veszel fel, akkor előfordulhatna, de mondjuk egy farmerrel biztos nem fog.
2020. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon be kell nézni valakinek a lába közé, hogy ilyesmit észrevegyen az ember.
2020. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, sosem látszott át. Egyszerűen elkerülhető amúgy, szimplán figyelj, hogy mit veszel fel, ha betétet hordasz. Szerintem ez minden nőnél alap.
2020. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem még nem fordult elő. Ezt csak vékonyabb nyári nacik, cicanacik esetén tudom elképzelni, de ez elkerülhető hosszabb póló, tunika hordásával azokon a bizonyos napokon. Ha biztosra akarsz menni akkor farmer naci a tuti. :) Fontos hogy a bugyid megfelelően passzoljon, tartson, ne egy két számmal nagyobb kinyúlt bugyogót vegyél fel. Egyébként nem túl gyakori eset hogy látszana a betét szerintem, de a fentiekkel tuti elkerülhető.
2020. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
bőrhatású leggingsen szoktam látni hogy átüt, de olyankor meg picit hosszabb pólóval eltakarom és no problemo :)
2020. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem és másokon sem vettem észre. Kivéve ha átázott, na azzal én is szívtam már meg másét is láttam.
2020. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont a vastag puha betet nem latszik at. Es a merev, muanyagos, papirvekony tipus, ami hiaba nedvszivo, nagy esellyel nem oda simul, ahova kell, es sokkal elesebb a szele. Nekem eros verzesnel is a normal meretu valik be, mert a nagyobb csak megy hatra hosszan, de nem oda osszpontosul a ver.

Viszont elovigyazatossagbol maskepp oltozom. Szoknya pl.

2020. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én cicanadrágot hordok otthonra, amihez egy hosszabb pólót húzok, de amúgy sem látszódna, egyébként meg sötét nadrágot húzok akkor mindig. Nekem általánosban volt egy évfolyamtársam, aki cicanadrágot vett fel és haspólót, mit ne mondjak, a betét nem látszódott, nem "néztem alá", de a cicanadrág címkéje igen, elég gáz volt.
2020. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én szoknyát viselek harisnyával amúgy is mert a munkahelyemen ez a nőknek az egyenruha része. én szeretem ezt az összeállítást.a harisnya szorosan tartja a betétet a szoknya meg véd attól hogy esetleg átlátszik a betét.
2021. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Odafigyelek hogy mit veszek fel. De nálam is az van amit a 9-es irt.
2021. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!