Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem használ a HPV oltás?

Nem használ a HPV oltás?

Figyelt kérdés
12 évesen kaptam meg a Silgard nevű HPV elleni oltást. Akkor még nem volt kötelező pont időben adták be, mikor javasolt volt. Most 24 vagyok és nemrég diagnosztizáltak nálam HPV 16 és 18-at, ami ellen elvileg védeni kellett volna az oltasnak...be akartam adatai az új 9 komponensu oltást, de most elbizonytalanodtam, hogy tényleg ér-e valamit és nem csak lehuzas.....

2020. júl. 24. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Azt hiszem, csak 1-3 évig véd.

Viszont nőgyógyásztól tudom, hogy meddővé tesz.

2020. júl. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos semelyik oltás sem 100%-os. Szerencsétlen eset, de ettől még nagy %-ban hatékony az oltás és érdemes beadatni.
2020. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Első akkora baromságot írt, hogy az hihetetlen.


Sajnos egyik oltás sem ad 100 százalék védettséget. Neked peched volt.

2020. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Meddővé tesz?! Ilyen marhaságot nem tudom honnan veszi a bátorságot hogy írjon valaki.
2020. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Régi kérdés, de ne adasd be az új 3 részes oltást. Én is kaptam 12 évesen oltást Hpv ellen, majd 19 évesen beteg lettem és most két oltás után szinte egyből (2.után) méhnyakrákom lett pedig hogy mondja mindenki mennyit segít az oltás és milyen jó...
2021. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 évesen kaptad az oltást de 19 évesen lettél beteg. Egy oltás 3-4 évig véd….

Különben is, óvszer….azt kell használni, nem egy oltásban hinni, hogy na akkor innentôl kezdve mehet a szex mindenkivel, mert véd az oltás…

2023. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!