Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal ez...

Lefeküdtem a barátommal ez julius 15.-én történt...16.-án meg jött a menstruációm aztán 18.-a óta nagyon erős vizelési ingerem van.7napja tart.sokat iszok, iszok tôzeg áfonya teát is és az enyhití az ingert.mit csináljak hogy elmúljon????????

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 04:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg felfáztál, szex után előfordul ilyesmi. Menj el orvoshoz, az ír fel neked felfázás ellen gyógyszert, azt vegig kell szedni (!) és jobb lesz. Régen én sem vettem komolyan, amíg el nem durvult és olyan fajdalmaim voltak napokig mint egy igen erős menstruációs görcs. Tessék komolyan venni a saját érdekedben!

Ha valamiert nem tudnal orvoshoz menni, gyógyszertárban van recept nélkül kapható kicsit gyengébb gyógyszer rá. Illetve érdemes akár drogériákban tőzegáfonya tablettát is beszerezni, napi 1 tabletta már sokat segít a megelőzésben.

2020. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!