Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel hüvelygél miért nem...

Lactofeel hüvelygél miért nem marad bent?

Figyelt kérdés

Fekvő helyzetben helyezem be a tubust. Próbáltam már úgy is, hogy a csípőmet megemeltem, vagy párnát raktam alá. És nem az, hogy utána kifolyik valamennyi, hanem már közben kijön szerintem az egész. Nyomom a tubust, és mintha bent “nem lenne helye” a gélnek, bugyog is ki a tubus nyaka mellett, és szerintem bent nem is marad semmi.

A tubust végig összenyomva tartom, hogy ne szívja vissza a gélt.


Mit csinálhatok rosszul, vagy mi lehet a baj?



2020. júl. 28. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Elég mélyre teszed fel?
2020. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a nyaka teljesen bemegy.
2020. júl. 28. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Kis tubusos bv géllel ugyanígy jártam. Nyomd inkább az ujjadra vagy egy tamponra.nem tudom..
2020. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi!
2020. júl. 28. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Laktofeel már csak ilyen. Bent marad amennyinek bent kell maradni, egész éjjel dolgozik. Viszont nem kell azzal számolni, hogy napközben folyamatosan folyik ki. Én ezért szeretem.
2020. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is jó, hogy éjszakai “gyógyszer”.

Csak olvastam többeknél, hogy a tubus kivétele után érzik, hogy folyik ki valamennyi. Én viszont egyáltalán nem érzem utána, hogy folyna ki, mert mintha már közben kijönne az egész. :(

Mindegy, majd a kúra után kiderül, hogy maradt-e bent valami, es ha igen, az a kevéske hatékony volt-e.

2020. júl. 28. 15:36
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező hatásos volt?


Nekem reggelre folyt ki sok, ha valakinek segít én inkább egészségügyi betétet javasolnék hozzá nem tisztaságit, nekem kevés volt.

2023. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!