Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is fáj a melle?

Másnak is fáj a melle?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és ha összenyomom a mellem,akkor kicsit fáj. Ez másnak is van így? Vagy csak azért fáj, mert még fejlődésben van? Semmi elváltozás nincs!


Illetve ezzel kapcsolatban lenne még egy kérdésem! Ha nincs kiálló mellbimbóm, az gond?



2020. júl. 29. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Figyelembevéve, hogy rajtad kívül hozzávetőleg 3.5 milliárd nő él a földön valószínűleg egyedül lehetsz a problémával.
2020. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. Van, akinek érzékenyebb, van, akinek kevésbé.

A lapos mellbimbó szoptatásnál lehet majd probléma. Nekem azóta már nem lapos, a baba megoldotta.

2020. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd feleslegesen. Ha hideg, vagy izgalom hatására a bimbód kiemelkedik, akkor minden rendben, sokunknak ilyen.
2020. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normalis korulmenyek kozott nincs osszenyomva. A mell erzekeny, osszenyomva siman fajhat.
2020. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!