Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kozel a huvelynyilashoz,...

Kozel a huvelynyilashoz, illetve a a ket farpofa között mitol lehet 4 kisebb piros "dudor"?

Figyelt kérdés
Szortelenitokrem vagy borotva csinalhat ilyet? Nen kiemelkedo dudor, a borommel egy szintben van csak kicsit erdesebb a felulete. Egy hete szortelenitettem utoljara, ezt kb ket napja vettem eszre. 3 akkora, mint egy kisebb pattanas, azok a kis vagy a nagyajkakon vannak, egy van a fenekem alatt, a combtoben, az akkora, mint az utolso ujjpercem
2020. júl. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet egy kis szőrbenövés vagy pattanás is, borotválástól nekem elő szokott fordulni.


Én adnék neki mondjuk egy hetet, és ha nem múlik el, akkor elmennék bőrgyógyászhoz.

2020. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szőrbenövés, vagy kipattogott a borotvától, esetleg kettő egyszerre. Az én bőröm sem bírja ott a borotvát, inkább gyantázni szoktam, attól nem lesz ilyen.
2020. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőrbenövés, szőrtüszőgyulladás vagy tályog a helytelen szőrtelenítéstől
2020. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Viszketni nem viszket, egyik zuhanyzas alatt vettem eszre, utana megneztem tükörrel. Borgyogyasszal meg varnom kell, mert az orvosom a kovetkezo napokban nem rendel, utana mikor visszajon, pont menstrualni fogok
2020. júl. 30. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] ehhez hasonlit a legjobban, a tobbi talalat apra, sarga teteju.. Annyi a kulonbseg, hogy nekem nincs ilyen kozepen, ugyanolyan piros es erdesebb a felulete
2020. júl. 30. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Furunkulusnak nem feltétlenül van sárga közepe, a képen látható fázis már a kifakadás.

Neked fáj is? Mert a férjemnek volt a combtőnél, kis pattanásnak indult, de egy-két nap múlva már nem tudott lábra állni, annyira fájt neki. A bőrgyógyász párakötést írt fel, több rétegben kellett felhelyezni mindenféle krémekkel, elég hamar ki is fakadt, és ki is ürült. Plusz gyógyszert kellett szednie.

Ha neked is fáj, mindenképp menj el bőrgyógyászhoz.

2020. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem faj :)
2020. júl. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!