Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem úgy hogy éretlen...

Miért érzem úgy hogy éretlen vagyok a tamponhoz?

Figyelt kérdés
én ki szeretném próbálni a tampont de valami az agyamban azt súgja hogy ne mert éretlen vagy hozzá és veszélyes. valaki tud valamit ajánlani?
2020. júl. 30. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kipróbáláshoz biztos nem vagy éretlen, inkább csak idegenkedsz tőle. A használatát ki kell tapasztalni, ha meghúzod a zsinórt mielőtt feltennéd, illetve odafigyelsz, hogy 8 óránál többet ne legyen fenn, nagy baj nem lehet. A baleseteket meg odafigyeléssel, és tisztasági betét használattal el tudod kerülni.
2020. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem veszélyes az, próbálj ki egy minit nyugodtan. Egész fiatal lányok is használják. Mitől félsz?
2020. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de anyum nem biztos hogy meg fogja engedni nem vagyok olyan jóba anyummal félek vele beszélni hogy azt mondja majd hogy kicsi vagyok ehhez. ha megengedi apával kell elmennem mert anyumat műtötték és 6 hétig ágyba kell lennie.
2020. júl. 30. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el akkor apukaddal boltba es rakj bele egy 8 darabos minit a kosarba, nem fog kerdezoskodni szerintem, tisztaban van vele hogy nobol vagy es menstrualsz
2020. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 10 éve jött meg először, mindig betétet használtam. Ugyanígy voltam és vagyok vele mint most. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2020. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!