Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapos a babám, szoptatom,...

4 hónapos a babám, szoptatom, a 2. hónapban és most jelentkeznek a pms tünetek vérzés nélkül, ha ez az. Kezdődik"valami nem jó" érzéssel, fejfájás, puffadás, szorongás, hányinger havi rendszerességgel jön és kb.10 napig tart. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisbabám, szoptatom, azonban a 2. hónapban és most is jelentkeznek a pms tünetek, ha ezek egyáltalán azok. Vérzésem még nem volt, hányinger, gyenge menzeszes hasfájás, szorongás, szédülés. Valójában már 2 éve szenvedek ezektől a tünetektől, nagyon erősek, ilyenkor dolgozni sem tudok, olyan erős a hányingerem, mint a terhességem első időszakában, gyakorlatilag ugyanazt élem át. Nem tudok enni, remegek, hőhullámaim vannak és szorongok. Fájdalmam nincs, az csak a menzesz alatt szokott lenni, néha fejfájást tapasztalok. Minden hónapban ugyanaz a „koreográfia”. Kezdődik egy kis „vmi nem stimmel” érzéssel, aztán fejfájás, puffadás, megmagyarázhatatlan idegesség, szorongás, hányinger (az utóbbi 2 a legerősebb és a legelviselhetetlenebb. És érdekes módon havi rendszerességgel jön és kb 10 napig tart. Nem mindig a vérzés szakítja meg, van hogy a vérzés csak tünetek csökkenése után jelentkezik pár nappal. Egyszer kórházba is kerültem, mert se enni, se inni nem tudtam. Kivizsgáltak, semmit nem találtak. De belgyógyász szemmel néztek meg. Elmentem pszichiáterhez, azt mondták nincs semmi bajom. (szerintem sem) A terhesség alatt azt hiszem nem volt ilyen (csak az első időszakban) és a szoptatás alatt is csak a 2. hónapban volt először. Fogamzásgátlót szedtem régebben, akkor nem volt semmi, de abbahagytam és utána sem volt legalább 1 évig semmi bajom. Mi lehet ez?
2008. nov. 26. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!