Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerült valakinek endometrióz...

Sikerült valakinek endometriózissal teherbe esni? Tudtok ilyen esetről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon csúnya rosszulléteim voltak, mikor menstruáltam. Hánytam, ájultam, stb.

Összeházasodtunk. A negyedik évben döntöttem: orvos.

Rutinvizsgálat közben szinte felkiáltott: "De hiszen ez egy növekvő méh!".

Na, csak fel a fejjel!

2020. aug. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én. Nekem szinte nem is volt tünetem, de nem lettem terhes. Aztán a hastükrözésnél kiderült, hogy endometriózisom van, nem is kevés. Eltávolították, és miután felgyógyultam a műtétből, sikerült teherbe esni, pedig nagyon féltem, hogy nem fog menni. De lehetséges :)
2020. aug. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg ilyen eset van, műtét után elég sokaknak sikerül. Szerintem a legnagyobb inspirátor a “Csendes gyilkos” című könyvbe van ezen témában.
2020. aug. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Egy ismerősünk spontán teherbeesett, pedig neki azt mondtuk hogy szinte lehetetlen. Volt műtétje is mesélte, aztán nem is védekeztek mert gondolták, hogy úgy sem lehet és jött. Nagyon eleven gyermeke született...:D Szegényke egy másodpercre nem bírt megmaradni mellette, hogy kicsit beszélgessünk vele.

Mi egy éve próbálkozunk és még nem tudjuk mi a baj.

Amúgy rám is rámfogta egy nődoki a panaszaim alapján , hogy endometriozis, felírt 3 havi fogamzásgátlót amit abbahagytam közben mert nagyon rosszul lettem tőle.

Azóta 3 dokinál voltam, megkérdezték és azt mondták hogy nincs..(sima Uh volt csak mindig)

Panaszaim azóta enyhültek(mozgás, intim torna, kevésbé depis időszak)

2020. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!