Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípő,égő maró érzés a hüvelyb...

Csípő,égő maró érzés a hüvelybemenetnél, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április óta járok orvoshoz de egyszerűen nem akar javulni az állapotom.

Kaptam már több hüvelykúpot és antibiotikumot is. Volt kenetvétel és labor is ami azt mutatta ki hogy nincs se gombás se bakteriális fertőzésem, a kórkép szerint minden rendben van.

Viszont még mindig érzem a hüvelybemenetnél ezt az égő,maró,csípő érzést és a nagyajkaim is kivannak pirosodva enyhén (csak a nagyajkak és környéke) . Más tünetem nincs, nincs folyásom se viszketésem.

Partnerem nincs már jó ideje, minden kúra után használtam helyreállítót és probiotikumot is még sem akar ezaz érzés múlni és kipirosodás se csökken.


Volt már ilyen valakinek esetleg? tudnátok segíteni mit tudnék még tenni?

Az orvos semmi elváltozást nem lát de én érzem, hogy nem jó valami.



2020. aug. 3. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, mivel tisztálkodsz? Milyen anyagú a fehérneműd? Betétet, tampont használsz?
2020. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*bocsi előbb elküldtem. Én a naturella tisztasági betétnél tapasztaltam égő érzést. Illetve, ha műszálas bugyi volt rajtam, pl reggeltől estig.
2020. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy allergiás helyileg valamilyen fehérnemű anyagra?

Tangát viselsz, vagy normál fehérneműt?

Fertőtlenítsd a törölköződet és a fehérneműdet, ne csak

kimosd.

Vagy esetleg szappanra, tusfürdőre?

Vagy az intim betétre, tampon anyagára?


Azokat is mindenféle műanyagból gyártják, nem tudni,

hogy talán újrafeldolgozott művattából-e.


Próbálj errefelé elindulni.

2020. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: a tanga divatos, de nagyon egészségtelen, védtelenné teszi a testnyílásokat, a műanyag meg folyamatosan irritálhatja.

Az orvosodnak ez nem jutott eszébe?

Minden nap cserélsz bugyit? Akár naponta kétszer is?

2020. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mesélj kicsit a párkapcsolatodról, milyen volt, a szexuális életetetek hogy működött? Miképp élted meg? Hogyan ért véget?
2020. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

100% pamut bugyikat használok már csak.

Tisztasági betétet használok, nem hiszem, hogy allergia lenne mindig ezeket a termékeket használtam tisztálkodásra amiket most is és eddig semmi bajom nem volt, áprilisban volt egy fertőzésem ami elmúlt de ezek a tűnetek maradtak.


Nyilván mindennap váltok alsóneműt..


Párkapcsolatom már 1 éve nem volt, teljesen rendben volt a szexuális életem.

2020. aug. 3. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 5ös vagyok, ha semmilyen szervi okot nem találnak az orvosok, érdemes lehet egy pszichológust felkeresni, hátha valamilyen lelki okok lehetnek a háttérben. Kitartást!
2020. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nőgyógyászati az ok, érdemes volna elmenned Bőrgyógyászatra.
2020. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!