Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tangába bele lehet hajtani az...

Tangába bele lehet hajtani az egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés
Egy picit előbb jött meg, és nem vagyok otthon. Valahogy beleragasztottam, de nem kényelmes egyáltalán. Szerencsére farmer alatt nem látszik. Meg lehet valahogy oldani, hogy kényelmesebb legyen, míg hazaérek?

2020. aug. 4. 14:30
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
55%
Elképzeltem, ahogy egy 30-as incel erre veri a sötét zugában chips-es kézzel.
2020. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az nem fogja birni.
2020. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én párszor próbáltam már bele hajtani, de kényelmetlen volt és át is áztam.
2020. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja kibírni. Csak az erre való betét mármint a tangába való bírja csak. A normált hajtogatni meg átbarkácsolni értelmetlen mert akkor a funkcióját nem tudja ellátni, tehát semmit nem fog érni mert nem erre lett tervezve hogy maszekba átalakítsd így nem is fogja bírni.

Én a helyedbe elmennék és vennék vagy normál bugyit és átvenném vagy egy erre alkalmas betétet.

2020. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Fogjátok a betétet, odahelyezitek, és felhúzzátok a bugyit. Fele olyan hatékony, de én is így szoktam, ha nincs tampon. Nem volt vele gond még.
2020. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Csak akkor elég kicsi felületen "hat", emiatt gyakran kell cserélni.
2020. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére előbb el tudtam jönni. Nem áztam el, de legközelebb jobban figyelek mi van a neszeszeremben
2020. aug. 4. 15:42
 8/9 winR ***** válasza:
100%
2020. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A semminél jobb, de nem egy életbiztosítás. Ha ráhajtod a hátulját a tangára, akkor ha sok jön egyszerre, simán lefolyik a lehajtott részen.
2021. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!