Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció végén hasmenés...

Menstruáció végén hasmenés mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nálatok is van?

Máskor is előfordult már. Többnyire mensi utolsó napjain,

vagy mensi után.Egy nap szokott ilyen lenni, hogy váratlanul rámjön a hasmars, de egyszer-kétszer kiszaladok wc-re és el is múlik.

De most szintén mensi vége van és már harmad napja rohangálok nagy wc-re mert néha ugy néz ki, elmúlt, jó fél napig vagy egész éjjel semmi, aztán megint hasmenés. Nem szokott 3 napig tartani. Bár most kicsit egy kajára is gyanakszom.

Bevettem egy marék széntablettát most.

Szóval utána olvastam és elvileg mensi előtt vagy az első napjaiban esedékes a hasmenés. Volt már úgy is, de általában én a végén szenvedek. Mit csináljak? Holnap mennem kéne dolgozni, de így félek, hisz teljesen kiszámithatatlan.

Ti is vagytok így ezzel?


2020. aug. 4. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Menstruáció bármely időszakában lehet hasmenés, de szerintem ez mindenkinek más. Nálam például tipikusan az elején van, mert nagyon görcsölök első 2 napon. De nem ilyen rohannom kell kategória, csak lágy lesz a produktum.. :D

Van akinél hosszabb, van aki csak előtte stb.

2020. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!