Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a Canesten...

Előfordulhat, hogy a Canesten Kúptól nagyon összehuzódik a hüvelybemenetem?

Figyelt kérdés
Gombám van, amit kanesten kúppal kezelek az orvos ajánlásával...ugye már kb 5 dbot használtam el, és ma szeretkezni akartam a párommal, gumival....de eccerüen nem tudott belémhatolni....nagyon fájt és ugy érzem nagyon szük vagyok, lehet a kúp miatt? pármnál már minden rendbe van...
2008. nov. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra olyan furcsa, hogy egyesek még addig sem bírják ki szex nélkül, amíg helyrejönnek egy betegségből. Most mindegy hogy óvszerrel vagy anélkül akarják.

Én még csak gondolni sem tudtam rá amikor fertőzésem volt! Nem kimondottam a kúptól lehet (bár azt hiszem rá is van írva, hogy csípő, égő érzést válthat ki), hanem maga a fertőzés okozhatja, és ne mondd nekem, hogy szerinted egészséges egy egyébként is beteg "testrészt" még irritálni is! Persze embere válogatja.

2008. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elszomorítlak, de ez még a gomba miatt van.Addig nem szabad szexelni,míg a kúra be nem fejeződik. És a párodat is kezelni kell,akkor is ha nincs tünete, mert a férfiak tünetmentesek.Canesten krémmel naponta 2szer.ÉS ADDIG NINCS SZEX, MÉG GUMIVL SEM, EZT A DOKI IS MONDTA!!!!
2008. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta,hogy lehet szexelni,de gumival (hogy ne kapd el megint a gombát). Én nem szexeltem a 7 nap alatt,és szerintem a pasid is megérti,hogy mi a helyzet. Ja,és ha nem kezeli magát a pasid,és gumi nélkül szeretkeztek,akkor megint el fogod kapni,erre számíts!
2008. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól lehet, hogy a kúp magába szívja az összes nedvességet, így kiszárad a hüvely...

a kezelés ideje alatt ki lehetne bírni szex nélkül...

2008. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pasim , megérti....voltunk már hasonloban, akkor a doki valami 4db os 4ezer ftos gyogyszert irt fel...most meg kanesten kupot...egyébként honnan tudnánk hogy meggyogyíultunk-e, ha nem probáljuk ki....másik meg az hogy télleg csak proba volt...barátom is kezeli magát....
2008. nov. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!