Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Valakinek...

Mi okozhatja ezt? Valakinek esetleg hasonló probléma?

Figyelt kérdés
Egy időben mindig felfázásos tüneteim voltak, ezt gyulladáscsökkentővel orvosolta a házi orvosom. Aztán fertőzéses panaszaim voltak, amitől nem tudtam szabadulni hónapokon át újra visszatért, minden kúpot, gyógyszert megpróbáltam, de újra és újra visszatért. Aztán rájöttem, ha kimosom magamból a fehér folyást, nem tér vissza. Azóta így járok el, de már kezdem unni, hogy mindig ki kell magamból kanalazó mozdulattal szedni, nemtudom hogy alapjáraton minden nőnek benne van e a hüvelyfalán a fehér folyás, vagy az enyém tapad le és nem folyik ki. A héten van időpontom orvoshoz, de kíváncsi vagyok, van e/volt e valakinek hasonló problémája, és mi volt a megoldás.

2020. aug. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A hüvelyed öntisztul, a méhnyaknyák folyamatosan termelődik, azt kimosni felesleges (nem okoz semmiféle gyulladást), sőt káros. Valószínűleg csak a megfelelő kezelést sikerült eltalálni, vagy a partnered is kezelték, és nem fertőzött vissza.
2020. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, ugye minden nap kimosom, mert ha nem teszem másnap kellemetlen érzést érzek, szurkál meg minimálisan viszket.
2020. aug. 4. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy attól, hogy tönkretetted a hüvelyflórád. Inkább hüvelyflóra helyreállító készítményt kellene használnod. Ez antibiotikus kezelés és hüvelyfertőzés után is kellett volna.
2020. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!