Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » D-mannoz port vagy tozegafonya...

D-mannoz port vagy tozegafonya tablettat lehet allandoan szedni, vagy csak akkor, amikor ujra kiujul a fertozes?

Figyelt kérdés
Ti hogy probaltok "vedekezni" a hugyuti fertozes ellen?
2020. aug. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mindkettőt állandóan. Mondjuk a mannoset én csak "necces" napokon iszom , strand, uszoda, szex stb előtte utána 1-1 tasakot.(dm-es)

Nekem ez nagyon bevált, jobban , mint az áfonya, persze ártani az sem fog. Ha beteg vagy akkor napi 3 tasak, 1-2 nap alatt helyretesz, de csak akkor ha e-coli fertőzésed van.

2020. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is a Dm-ben vettem tegnap, mert annyi jot hallottam rola... Szex elott es utan 1-1 tasak?😮
2020. aug. 4. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, hogy utoljara mikor volt ilyen problemad?
2020. aug. 4. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen , aznap beveszek egyet mondjuk délután, meg este amikor lefekszem.

Hála ennek a csodaszernek már régen volt ilyen gondom, szerintem kb 1,5 éve, előtte rendszeresen, többféle antibiotikum sem hatott csak néha, de mindig visszajött. Jól szét is cseszte a gyomromat, sajnálom , hogy nem próbáltam meg hamarabb a mannoset

2020. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy erzem adok egy esélyt ennek :) mondjuk szex utan vizeleturites, sok viz es este egy mannoz... Nekem 10 napon belul jott vissza, mindket alkalommal monuralt vettem be+3 napig Walurinalt.. Eddig osszesen 4 mannozt ittam meg tegnap reggel ota, meg kettot tervezek holnapra, utana remelem nem kell :) Masok válaszát is szivesen fogadom, hogy kinek mi valt be. Eddig soha nem szenvedtem ilyentol, most viszont kiboritott nagyon
2020. aug. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!