Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál a fülkében...

Nőgyógyásznál a fülkében szokott kipakolva lenni betét/tampon amiből lehet elvenni? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Valaki a múltkor írta az egyik kérdésben hogy van kikészítve a nőgyógyásznál betét/tampon. Furcsálltam, egyrészt Én még nem láttam, ha szokott lenni miért, és milyen fajta? (ugye vérzés esetén nem megy az ember orvoshoz, tisztasági meg egész nap ugyanaz van az emberen). tehát másrészt Mi indokolja?

2020. aug. 5. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Tampon nem szokott lenni. Betét meg nyilván azért, mert vannak vérző betegek, akiknek mondjuk szüksége van rá?


"ugye vérzés esetén nem megy az ember orvoshoz"


Hogyne menne? A nőgyógyászati ambulancián a betegek igen jelentős része vérzéses panasszal fordul orvoshoz. Legyen ez akár elhúzódó vérzés, kifejezetten erős, alvadékos vérzés, vérzéssel járó vetélés...


Nőgyógyászaton azért nem egyszer találkozom azzal, hogy szerencsétlen nő lehúzza a bugyit, és végigfolyik a lábán a vér. Még az osztályra sem küldöm fel anélkül, hogy kicsit renbeszednénk. Szerintem ez elég alap:D

2020. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Még sehol sem láttam betétet vagy tampont ilyen helyen.
2020. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ön ellátók ezek a helyek.
2020. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betétet en is láttam mar
2020. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Én tisztasági betétet láttam meg nedves törlőkendőt, de csak magán rendelőben.
2020. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!