Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem hízhattam ennyit?

Ugye nem hízhattam ennyit?

Figyelt kérdés

Szóval 6 kiló plusz van rajtam, pedig ugynanúgy eszek, csak nagyon keveset iszok. Annyit eszek, amennyire szükségem van, nem kevesebbet, nem többet. Mozgok is rendszeresen. Feljött rám 2 hét alatt 6 kiló. Menzeszeltem pár napja.

Mikor eszek, érzem, hogy bizsereg a lábam. De, ha kihagyom az ételt pár órára, megint érzem. Utóbbinál, mintha összezsugorodna.

Kezd már idegesíteni...

Most megittam 2 liter vizet, mert sportoltam és szomjas voltam, ráadásul most ittam először ma.

Itt fekszek az ágyban, és olyan érzésem van, mintha dagadna a lábam. Nagyon... nem is tudom...

Idegesítő

Ez szerintetek normális, mert én nem érzem annak?

Akivel ugyanez van, mit csinál vele?

Mitől lehet?



2020. aug. 5. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szépen lesokkoltad a vesédet.Csodálkozol?
2020. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire sozod az eteleket? Probalj meg napkozben egysegesen inni, ez az egyszerre ket liter nem tesz jot sek a hugyutaknak, sem a veseknek, semminek. Ha sosan eszel, akkor csokkentsd, mert visszatartja a vizet, emiatt kuszhattak fel a kilok, de elkepzelheto, hogy a hormonok szorakoznak veled
2020. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát téged sem az eszedért szeretnek. Amúgy de, hízhattál ennyit.
2020. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

Pár hete nem vagyok jól lelkileg, ezért csökkent a folyadékbevitelem.

Az ételt megeszem, bár azt se akarom, viszont a vizet egyszerűen lehetetlennek érzem.

Igen, az utóbbi időben, elég sok sót vittem be. Tényleg lehet, hogy ez a baj, na, de akkor se 6 kg?!

Megpróbálom csökkenteni holnaptól.

Nem értem hogy okozhatna nagy bajt ez a 2 liter víz, még akkor is ha előtte alig ittam.

Sok káros kihívás van az interneten, ahogyan van olyan is, hogy annyi vizet isznak egy héten amennyi beléjük fér. Mégsincs különösebb bajuk később. 🤷‍♀️

2020. aug. 5. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A kihivast felveszik, a kesobbi kovetkezmenyeket mar nem igazan. Gondolj pl a viragok ontozesere... Ha ket hetig nem adsz neki vizet, akkor nem potolod be az elmúlt ket hetet annak a koronak, de ha x naponta adsz neki vizet, sokaig eletben marad. Hirtelen a te szervezeted sem orul annak, ha sokat iszol egyszerre, de annak sem, ha egesz nap megvonod magadtol ezt az alapveto szuksegletet. Ha nem birod a sima vizet, akkor tegyel bele citromot, mentalevelet, citromfuvet... Ilyen melegben csuszni fog :)
2020. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol, ugy jarsz, mint az idos emberek, akik keveset isznak. Hugyuti fertozes, felrebeszeles, elvisz a mento.
2020. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!