Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Philips Lumea villanófényes...

Philips Lumea villanófényes szőrtelenítő készülék? Mi a véleményetek róla? Erősebb szőrzetre is hatásos?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én használtam és működött, bár erősebb szőrzeten kevésbé volt hatásos, mint a gyengébben. Nincsen azonnali eredménye, hanem beletelik pár hónapba. Nekem az a bajom ezzel a módszerrel, hogy ha nagy felületen használom (pl. láb), akkor elég sokáig tart, és nagyon unalmas. Viszont az elején elég kéthetente használni, utána pedig még ritkábban. Erős szőrzeten, érzékeny helyen fájhat egy kicsit, de akkor alacsonyabb erősségre kell állítani.
2020. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol fekete erős szőrzetem volt, ott 99%-ban eltűnt a szőr, a gyengébb, világosabb részeken kb a fele ott maradt. 1 éve használom.
2021. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!