Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy teljes végleges intim...

Egy teljes végleges intim szőrtelenítésnél milyen árra lehet számítani?:)

Figyelt kérdés
Szemezek az IPL szőrtelenítéssel, bár igazából akármilyen nagyon tartós szőrtelenítéssel megelégednék. Árlistát néhány oldalon találtam,viszont nem tudom mi számít jónak,illetve melyik szőrtelenítési módszer éri meg a legjobban? Látom,hogy az árak kezelésként vannak meghatározva, egy fenék-p*nci szőrtelenítésnél milyen árra lehet számítani? És hány alkalomra? Ez a terület ami a legjobban zavar, ezzel szeretném kezdeni,majd szép lassan haladni a többi területtel.:) Légyszi csak tapasztaltak/hozzáértők válaszoljanak,köszönöm előre is:)

2020. aug. 6. 23:12
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem 25.000 forint egy alkalom, ami csak az intim terület (punci, popsi). Akkor a leghatásosabb, ha sötét a szőrzet, plusz fehér a bőröd. Mivel ott lent eléggé sűrű szokott lenni, 6 alkalom biztos kell hozzá. (Bár ez egyénfüggő, de a szakember az első alkalomnál úgyis elmondja)

Nekem nagyon hatásos volt eddig (most járok a felénél). Első kezelés után 10 nappal kihullott több mint az 1/3 része, második után már a fele, ráadásul a szőr is elvékonyodik. 1 hónap alatt kétszer kellett borotválnom.

2020. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szuper! Köszi szépen
2020. szept. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!