Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez ovuláció?

Most ez ovuláció?

Figyelt kérdés
7.18an múlt el az utolsó menstruációm. Most ma 3. napja barnás-véres tojásfehérje állagú folyásom van. 95%ban barnás, most az előbb piros véres folyásom volt ahogy pisiltem. Enyhén olyan érzésem is van, mint menstruáció idején, de nagyon nagyon enyhén. Most mi ez akkor szerintetek? Kicsit furcsállom, mert nem szokott nekem ilyen lenni, bár hozzá kell tennem, sokszor rendszertelen, rengetegszer szedtem már emiatt gyógyszert, de most az elmúlt 1 évben minden okés volt. Most viszont 3 napja barnazok, pedig csak kb. 2 hét múlva kellene megjonnie. 30 vagyok.
2020. aug. 7. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, de akár, hormon zavarra utalhat ez is. Ha 07.18-án múlt el, bár nem értem, hogy miért ezt tartod számon az első nap helyett, akkor kb. 13-án kellett megjönnie, tehát 24. napnál tartasz a luteázis fázis lehet 14 nap, de nagyon nem okés a 48 napos ciklus.
2020. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!