Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi szinten elkapok valami...

Havi szinten elkapok valami nemi betegséget, volt már valami hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Már a hajamat tépem, úgy érzem, megint elkaptam valamit. A tüneteim általában azonosak: égő, fájdalmas, viszkető érzés a hüvelyemben - rendszerint a kisajak belső részén -, a színe pirosabb, vörösebb. A pisilés nem fáj. A váladék kis mértékben megváltozik, több lesz és sűrűbb, de nem lesz rossz szaga.

Általában szex után jelentkezik, ha egy picit szárazabb volt, és kidörzsölődött, és sokszor napokig tart. A nőgyógyász mindig felír valami tünet kezelőt (komolyabbat nem szedhetek, mert szoptatok), ami segít, de lehet, hogy 2 hét múlva újra felüti majd a fejét a viszketés, fájás... ;(

A nőgyógyász még javasolt intimzuhanyt, meg lakto tablettát, amit időnként használok, de az sem váltja meg a világot.

Mitől lehet? Túl gyenge a védekezőképességem lent? És mit lehet tenni ez ellen? Tök okés lenne mondjuk évi 1 fertőzés :D Na, de havi-1.5 havi...?! A múlt hónapban voltam orvosnál. :(


Köszönöm a segítséget!!



2020. aug. 9. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál pisilni közvetlenül szex után?
2020. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pàrod kap kezelést? Nem ő fertőz vissza?
2020. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve azt mondod, hogy nem vagy elég nedves szex közben, akkor nem csoda, ha megsérül a hüvely fala. Nem nemi beteg vagy. Érdemes használni hüvelyflóra helyreállítót, de első sorban arra kellene odafigyelned, hogy megfelelően fel legyél izgatva, vagy ha nem nedvesedsz, akkor használjatok síkosítót.
2020. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első - igen, szoktam, ezt màr tanácsolták.

Második - a visszafertőzés nem hülyeség, elküldöm dokihoz, köszi a tanácsot!!

Harmadik - Köszi!!

2020. aug. 9. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
En azért csináltatnék egy STD szűrést a biztonság kedvéért mert ugyanezzel a tünetegyüttesel havonta jartam nogyogyaszhoz egy éven keresztül, majd megcsinaltattam a szűrést és pozitív lett, amint őszintén meglepődtem, mert nem számítottam rá...viszont egy pár száz forintos antibiotikum rendbe is tette az egy éve tartó problémám. A sok hüvelytabletta amit folyamatosan kaptam meg szaritotta rendesen a dolgokat odalent... de ez csak az en tapasztalatom, de hátha segít neked is :)
2020. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókat írtak előttem , esetleg ha fogamzásgátlót szedsz azt érdemes abbahagyni, nekem akkor szűntek meg ezek a panaszaik, és azóta sem volt semmi bajom,évek óta .
2020. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!