Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen a mellemen lett egy...

Hirtelen a mellemen lett egy csomó stria mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Mitől? Eddig a mellemen soha nem voltam striás csak a combom. Nagyon zavar. Van valami megoldás ellene? mert nagyon csúnya.:(
2020. aug. 10. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogyás, hízás, vagy hirtelen elkezdett nőni.

Idővel halványodni fog ne aggódj, szerintem a nők 90%-nak van striája a testén valahol.

2020. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Tizenéves lányoknál, akiknek hirtelen nő meg a mellük, teljesen normális dolog.
2020. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is van, évek óta. Ez már ilyen marad.
2020. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, tinédzerkorban vagyok, de nem zavar. Nem hiszem hogy befolyásolná az életedet mondjuk párkapcsolat terén, hiszen úgyis elfogad és szeretni fog.
2020. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Engedjétek meg amúgy, hogy a hímnemű oldalról "beleszóljak" a dologba. Igazából egyáltalán nem értem sem azokat a férfiakat, akiket ez zavarja a nőkön, sem azokat a nőket, akik szerint ez zavaró lehet rajtuk. Szerintem ez teljesen természetes jelenség, nem beszélve arról, hogy senki nem tökéletes a feje búbjától a talpáig. És nem gondolnám azt se, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok.
2020. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg hormonalis mellkisebbedestol, novekedestol is lehet. Eltuntetni nem lehet. Elvileg megelozni E-vitaminos masszazsolajjal eselyes. Magyarorszagi termeket nem tudok, de utananeznek. Pl amiket terhes noknek is arulnak. Hasznalok egy Bio-Oil nevu termeket eppen, csak azt erzem, hogy nagyon finom tole a borom.
2020. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Tökéletes ember nincs, de sajnos engem nagyon zavar. Remélem halványodni fog mert most eléggé lila.
2020. aug. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!