Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja kezdtem a fog.gátlót,...

8 napja kezdtem a fog.gátlót, de nagyon megvastagitotta a mehnyalkát és holnap küretem lesz e miatt, szedjem tovább? Bőven lent.

Figyelt kérdés
Szoval az egyik doki aki diagnosztizalta a vastag nyalkahartyat azt mondta szedjem a fog.gatlót vegig viszont átiranyitott a műtetet vegző nőgyogyhoz aki azt mondja ne szedjem ma hagyjam abba? Kinek higyjek mit csinaljak?
2020. aug. 11. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
8 nap alatt mit vastagítana már meg? Pláne úgy, hogy kuret kelljen? A doki szerint 8 nap alatt csinált neked a tabletta endometrium rákot? Hagyjuk már. A diagnózis is egy baromság.
2020. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

8 nappal ezelőtti ultrahangom 17 mm, aznap kezdtem szedni mert megjött, a fog.gáztlo ugy leröviditette hogy 2 nap volt meg.igy nem ürült ki hanem a progreszteron megvastagitotta 27mm re a mai friss es a tegnapi ultrahang szerint is.

Ezért küret kell! Ha nemtudsz érdemben hozzászolni miért teszed?

2020. aug. 11. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmivel nem sokan találkoztak, ugyanis menstruációra senki nem időzíti a nőgyógyászt, és 8 nap múlva sem megy vissza.

A műtétet végző orvos javaslatát követném, és a következő menstruációkor kezdeném újra a következő levéllel.

2020. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemben hozzá tudok szólni, mert nőgyógyász vagyok. De ilyen baromságot még az életben nem hallottam, hogy a vastag nyálkahártyát fogamzásgátlóval akarják kezelni, majd 8 nap után inkább küret. A 17 is vastag volt. Ha már fogamzásgátlóval akarja kezelni, akkor nyilvan nem 8 napig kellene adni, hanem minimum egy ciklust. Egyáltalán hány éves vagy? Nem szedtél előtte semmi gyógyszert? Ennek így továbbra sincs semmi értelme. Én leginkább egy értelmes orvost keresnék.
2020. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 27 mm is vatag volt de pont menses napján voltam, mert késett és elmentem dokim mar akkor reggel mondta meg fog jönni, és estére meg is jött igy szedni kezdtem a fog.gatlot! Ha valoban nőgyogy.volnál tudnád hogy a fog.gatlo leröviditi a vérzést és nekem nem ürült semmi mert pecsételtem csak!! Ezért visszamentem és csak a 8 ik napon mert hétvege volt..ekkor mar 27mm vol mert nem.birt leválni a mensikor. Na nőgyogykám érted már, elég gáz ha nögyogy vagy itt lesed a gyakori kerdéseket és nem a betegeidet kezeled,nagyon béna lehetsz mert tudod az en dokimnak ilyesmire nincs ideje,ugyhogy ne etess minket..
2020. aug. 12. 06:12
 6/9 A kérdező kommentje:
17 mm elirtam
2020. aug. 12. 06:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd csak azt, hogy normálisan vagy kezelve.
2020. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem arra legalább volt esze az orvosodnak, hogy egy terhességi tesztet csináltasson veled, mielőtt kikapar.
2020. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira hogy nem egy tesztet hanem egy terhességi vérvetelt kert! 😘
2020. aug. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!