Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok! Ti a párotokkal...

Terhes vagyok! Ti a párotokkal együtt mentetek a legelső nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

A férjem amióta meglátta a két csíkot a teszten teljesen megbolondult (a jó értelemben :D).

Azt mondta, hogy mindenképp szeretne elkisérni a vizsgálatra.

Hiába mondtam neki, hogy itt még nagyon semmit sem fog látni, maximum egy kis borsó szemet. Ő azt mondta, hogy szeretné látni azt is.


Nektek csináltak képet a legelső (gyakran hüvelyi) ultrahangról? A párotok elkisert benneteket?


2020. aug. 11. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Volt kép is, a párom is velem volt.

Ha ott akar lenni, ne rekeszd ki! Hadd legyen részese!

Sok nő azzal rontja el, hogy kisajátítja magának a terhességét, aztán meg nem érti, a férfi miért távolodik el töle.

2020. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én egyedül mentem, de nem lett volna semmi problémám azzal, ha a párom is akart volna jönni. De ő utál orvoshoz járni, meg mindig nagyon izgul, könnyebb neki a munkahelyén kivárnia, amíg felhívom. Mi rosszul lőttük be a dátumot, amikor legelőször voltam, még nem látszott semmi, az orvos se volt biztos, hogy terhes vagyok-e, akkor nem kaptam képet. Másodjára látszott egy folt, arról már kaptam képet.
2020. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjen, már ha beengedik, a Covid miatt nem biztos.
2020. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak képet legelső alkalommal, igen, de a párom nőgyógyászhoz nem jön velem, az nem szórakoztató műsorszám. Azért kaptam a képet, hogy megmutathassam neki.
2020. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!