Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan fürdésnél hogyan...

Ha megvan fürdésnél hogyan oldjátok meg hogy ne csöpögjön le a vér a padlóra/kádra?

Figyelt kérdés

Amíg kiveszitek a régit betétet/tampont, levetköztök, zuhany/fürdés előtt majd amikor zuhanyzás után megtörölköztök, majd a hálószobába átmentek felöltözni (vagy kollégium esetén vissza a szobába), stb. addig hogyan véditek ki hogy ne folyjon el a vér, ?

mindig sietni kell vagy tamponnal zuhanyozni, nincs más valami ötlet?



2020. aug. 12. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Be viszem a fürdőbe a ruhámat és ott öltözök át. Intim tölcsért használok szóval fürdés után közvetlenül fel is teszem, nem csörög sehova, de mikor betétet használtam akkor is fürdés után egyből felhuztam a bugyim és ragasztottam bele betétet.
2020. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már előre bekészítem a betétet a bugyiba és csak gyorsan felkapom törölközés után. Ha nagyon erősen megvan, akkor szoktam készíteni oda egy kis wc papírt vagy valamit, hogy ne a törölközőt kenjem össze.
2020. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire vérzel, és ilyen intenzítással akkor feltétlenül menj nőorvoshoz, mert valószínűleg gyulladásban lehetsz.
2020. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzás után rögtön, még a zuhanytálcán felteszem a tampont. És az előzőt is ott veszem ki, a szemetes a zuhanytálca mellett van. Ha betétet használok, akkor meg én is vécépapírt szoktam odatenni.
2020. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kádból kiszállva odagyűrök egy kis vécépapírt, és már húzom is fel a bugyimat, amibe előre beleragasztottam a betétet.
2020. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előre berakom a betétet a tiszta bugyimba és közel készítem a kádhoz. Eszemben nem lenne olyankor bugyi nélkül lófrálni a házban...

(A kádba nem érdekel ha belecsöpög, miután elrendeztem magam, kimosom.)

2020. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal a fürdőbe a tiszta ruhát és a betétet. Menszesz alatt intimtörlőt használok. Hogy ne legyen véres a törölköző, olyankor zsepivel áttörlöm aztán rögtön beteszem a betétet.
2020. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Beteszek egy zsepit és go szoba ahol a betétet/tampont
2020. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés előtt bekészítem a wc-be a cuccom.Lefürdök aztán átmegyek a wc-be.Nekem valahogy ilyenkor nem csöpög.Szerencsére a wc meg a fürdő közt nincs nagy táv.Max 2 méter.
2020. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!