Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulaciós vérzés vagy más?

Ovulaciós vérzés vagy más?

Figyelt kérdés

Kicsit megijedtem, tudom az ovulaciós vérzésröl de eddig kevésszer tapasztaltam és akkor kevesebb volt, most picit több keveredve nyúlós dolgokkal, a WC papíron, lehet a sok törléstől de a hüvely bementem elég érzékeny lett, 12 napon vágyok a telefon holnapra jelezte....


Nemi életem már hosszú ideje nincs és dokinál júniusban voltam, akkor nem volt gond, most is vissza megyek de annyira megijedtem...



2020. aug. 12. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a menzeszem nagyon erős volt 1-2 nap
2020. aug. 12. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje állagú nyák az ovuláció jele, az, hogy melyik napon történik, azt nem tudhatod, az applikáció csak saccol, felesleges rá hagyatkozni. Pici vér teljesen normális. Ezért teljesen felesleges nőgyógyászhoz menned, ha 2 hónapja voltál, nincs mit vizsgálnia rajta.
2020. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta voltam meg 2x wcn, először semmi sem volt másodjára volt vér a WC papíron jo pár pötty...ezért is ijedtem meg, mert így sose voltam...pár csepp volt régen de egy alkalommal elmúlt de most mintha több lenne ahhoz képest...
2020. aug. 12. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno nekem a menstruációk közti vérzésekből diagnosztizálták az endometriózisomat.

Viszont nekem erőteljes, sok vérem folyt el ilyenkor, mensi után 2 héttel.

2020. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!