Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzeknél is lehetséges a...

Szüzeknél is lehetséges a mesterséges megtermékenyités?

Figyelt kérdés

22 vagyok még mindig szüz az is akarok maradni mert aszexuális vagyok de szeretnék kisbabát valamikor és attol félek hogy az örökbefogadásra a jelenlegi élet helyzetem miatt nem fognak alkalmasnak találni

Csak olyanok válaszát várom akik vagy értenek hozzá vagy legalább valami halvány fogalmuk van rola hülyéskedés köszönöm de nem érdekel mert komolyan kérdeztem

Az értelmes válaszokat elöre is köszönöm



2020. aug. 13. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag igen. De a törvény neked mint egyedülálló nőnek 35 év felett engedélyezi a mesterséges megtermékenyítést
2020. aug. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem trollkodásból, de nem tudnád "kibírni" a dolgot?
2020. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2!


Az meg van, hogy egy rendszeres nemi életet élő párnak is átlagosan 6 hónap- 1 év, mire sikerül?

2020. aug. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
De ha szűz akarsz maradni, akkor császárt kell kérned majd! Mivel valahol ki kell jönnie a gyereknek.
2020. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1/4 Miért csak 35 év fölött engedi ezt nekem a törvény a mesterséges megtermékenyítést és ha közben rendbejön a jelenlegi élethelyzetem akkor örökbefogadni 18 felett akárhány évesen lehet?
2020. okt. 9. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:

4/5 Ha úgy veszítem el hogy ott jön ki a gyerek akkor úgy rendben van inkább mint hogy császár legyen mert azt hallottam hogy úgy nagyobb eséllyel születik valamilyen genetikai betegséggel fogyatékossággal mint normál születésnél

Én is császárral születtem és azok után amiket a császárrol hallottam csoda hogy teljesen egészséges lettem

2020. okt. 9. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Tévedsz. Örökbefogadói se 18 éves kortól lehet, ott minimum 25 év a korhatár. Egyedülállóként pedig jóval kevesebb esélyed van egy egészséges, magyar csecsemőre-amit az átlag akar- mint a házaspároknak.

A mesterséges megtermékenyítés pedig nem azért jött létre, hogy Katika, aki saját elgondolásból szűz akar maradni mégiscsak szulhessen, hanem azért, hogy aki meddő, mégis szülő lehessen. Illetve ha Katika mégsem akar szűz maradni, de csak nem jön a herceg a fehér lovon, akkor azért megiscsak lehessen belőle is anya.

2020. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!