Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyhat a saját vérem a...

Folyhat a saját vérem a menstruációmkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Lehetséges, hogy a saját vérem folyhat? Nincs olyan szaga, mint a menstruaciónak. Inkább hasonló, mint a saját vérszagnak. Fekete darabok is vannak benne, vagy nagy fekete vér darabok. Tegnap kicsit szédültem, mert volt enyhe hányingerem, de már elmúlt.

A menstruációm mindig 31-32 nap után jön meg, ritkán 28 napos. 5napig. Most 32 napos volt, tegnap jött meg. Előtte barnás folyásom volt. Nem szedek semmiféle gyógyszert, semmi fogamzásgátlót. Második nap mindig több, és erős vérzésem van, de szerintem sok mindenkinek a második nap így van. Erős hasigörcs, fájdalom kísérte amire vettem be fájdalomcsillapítót. Élek nemiéletet a pasimmal. 18 elmúltam. Nem vagyok terhes!!

Védekezünk (óvszerrel), és már elég régóta nem szexeltünk.. Mert előtte volt bakteriális vaginozisom.

Előtte szokott lenni nekem székrekedésem, meg véres székletem, de az állítólag az aranyértől volt. Lehet vérszegény vagyok? Azt más tünet is kísérheti nem? Vagy csak túl gondolom? Menjek dokihoz?



2020. aug. 13. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A menstruáció is ugyanolyan vér, mint bárhol máshol a testedben, és az isna saját véred.....Szaga azért szokott lenni, mert zárt térben van, és oxidálódik meg szaporodnak benne baktériumok miután kifolyt a testedből, ilyesmik. A vér megalvad, tudod..kb.8. osztályos biológia
2020. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a menstruációdkor kinek a vére folyik; a szomszédé? :o
2020. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az én vérem. Csak az érdekel hogy ez menstruációs vér, vagy ez a saját vérem, ami nem a menstruációm. Ennyire hülyék nem lehettek, hogy nem értitek..

Alvadt vér szokott lenni néha azt tudom:D

2020. aug. 13. 07:28
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A menstruációs vér is a saját véred, különben meg ha lehülyézed azokat, akiktől kérdezel, nem érdemled meg, hogy válaszoljanak neked.
2020. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, az a biztos, mi innen nem látunk beléd.
2020. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed értelmetlen teljesen, innentől kezdve nem hiszem, hogy mi lennénk a hülyék...
2020. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A vér,ami a kezedből jön mikor elvágod,és a menstruációs vér ugyanaz,csak annak van hogy kell pár nap amíg kiér,közben meg egy kicsit megalvad. Szóval a szaguk között nincs nagy különbség, ha most vagy a ciklusodban a 32.napban és vér jön a vaginádból, akkor 100%,hogy menstruálsz. Ha ezen felül még aggályaid vannak,keress fel egy nőgyógyászt,de én nem olvastam semmi furcsa dologra utaló jelet a kérdésesben...
2020. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

A menstruációs vér nem alvad meg. Illene tudni! A válaszolóknak is...


Amit alvadt vérdarabnak látsz, az a levált méhnyálkahártya.

2020. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyire hülye te sem lehetsz...elvégre az a te tested. Neked értened kellene🤦‍♀️
2020. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9!


“ Amennyiben a vér lassan távozik, előfordulhat, hogy megnő a szervezetben a vérveszteség megakadályozásáért felelős véralvadási ágens, a fibrin mennyisége, így a vér összegyűl, alvadni kezd.”


Illene tudni.

2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!