Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet anyukámnak mellrákja...

Lehet anyukámnak mellrákja van? Nagyon aggódom. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Anyukámat visszahívták a kötelező mammográfia után kiegészítő vizsgálatra. Nagyon megijedtünk. Nem vártuk meg az sztk-s vizsgálatot, amire majdnem egy hónap lett volna a várakozási idő. Azonnal elment magánra, ahol újra elvégezték rajta a vizsgálatot, csak egy modernebb műszerrel. Még nem kaptunk orvos által kiértékelt eredményt, de nagyon félek. Még fiatal és rettegek attól, hogy nem lesz mellettem. Folyamatosan sírhatnékom van és nagyon nehéz,mert szeretném, ha pozitív támogatást tudnék neki adni.


Van valakinek tapasztalata ilyen helyzetben? Mennyire kéne aggódnom?



2020. aug. 14. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg ne a legrosszabbra gondolni.. A rak nem egyenlo a halallal es kozel sem biztos, hogy rakos. Beszelgessetek sokat, toltsetek minel tobb idot, mert biztos o is legalabb annyira meg van ijedve, mint te, ugyhogy beszelgessetek, de ne a legrosszabbra gondoljatok! Majd irj, hogy miert hivtak vissza
2020. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul sikerült kep miatt is szoktak.

Egyszeru kis artalmatlan ciszta is lehet, ha van is valami...

2020. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, mikor biopsziaval mintat szeretnenek venni biztonsag kedveert, hogy lassak, veletlenul nem rosszindulatu elvaltozas-e. Pl az en melleimben jopar ciszta van, de egy kis foltocska nem volt egyertelmu. A biopszia vekonytus volt, szo szerint nem ereztem. Es az orvosi nevet mindig elfelejtem, de kb meszes ciszta, teljesen artalmatlan volt.

Kivanom, semmi komoly ne legyen. Es meg a rossznal is nagyon sok fokozat van gyogyulassal, tunetmentes elettel.

2020. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra.Mondom én aki 8 évvell ezelőtt ezzel küzdöttem!Megműtöttek,33 sugárkezelés és élek,itt vagyok.Biopszia rögtön megmutatta hogy rosszindulatú,de "picike" volt 8 mm összesen.
2020. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ciszta is lehet, ha biopsziát vesznek akkor se biztos hogy rosszindulatú. (Szövettanon dolgozom), sok ilyen van.

Ne aggódj, gondolkodj pozitívan!

2020. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!